Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Štěňátka

Momentálně bohužel nemáme žádná volná štěňátka.

                             

 

Naší prioritou je odchovat zdravá štěňátka s přátelskou a vyrovnanou povahou.

V naší chovatelské stanici máme maximálně 1 - 2 vrhy ročně, což nám dovoluje věnovat se štěňátkům s maximální péčí. Štěňátka se snažíme co nejlépe socializovat, zvykat na život v rodině, děti, jízdu autem. Učíme je od malička čistotě, takže malý jezevčík při odchodu k novým páníčkům tuší, kde by se loužičky dělat měly a kde rozhodně ne:-)

Nové majitele vybíráme velmi pečlivě, důležité pro nás je, aby měli pro jezevčíka dostatek času a lásky. Toto je pro nás přednější, než absolvování výstav či loveckých zkoušek.

Pokud mají noví majitelé štěňátko zamluvené ještě před narozením, mohou si samozřejmě pro štěňátko vybrat jméno sami. Na pejska se jezdí až do odběru dívat a hrát si s ním, takže při přechodu do nového domova je štěně již zná a odchod od matky a sourozenců pro něj není tak těžký.

Novým majitelům, kteří nemají s pejskem ještě žádné zkušenosti, samozřejmě kdykoli rádi poradíme, v případě jejich zájmu jim pomůžeme s úpravou srsti jezevčíka, s přípravou pejska na zkoušky či s uchovněním.

S našimi odchovy se občas vídáme, vždy nás těší, když dostaneme od jejich páníčků zprávu či fotku. Jednou za čas pořádáme přátelské srazy všech našich odchovaných štěňátek, kde si mohou jezevčíci vzájemně pohrát (se sourozenci, bratranci a sestřenicemi, mámou či tetami), a jejich páníci si vyměňují postřehy ze života s jezevčíkem se stejně zaujatými lidmi:-)

Pokud máte o štěňátko z naší chovatelské stanice zájem, nebojte se nás konaktovat.

Evelína a Elf z Říše divů

 

 

 

  

 

 

 

 

TOPlist